• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

ALTINIŞIK; ‘TEŞKİLATLARDAN TEK KURUŞ AİDAT İSTEMEDİM’

İYİ Parti İl Başkanı Bülent Altınışık, Bahşılı İlçe Başkanı Orhan Baykal’ın istifası ve iddialarına ilişkin açıklamada bulundu. Altınışık, Baykal’ın ‘üye kaydı ve aidat isteniyor’ iddialarına yönelik ‘Evet üye kaydı istedim ama kimseden tek kuruş aidat is


25 YÖNETİCİ VAR ÜYE SAYISI 32 

İYİ Parti Bahşılı İlçe Başkanı Orhan Baykal ve 6 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti. Başkan Baykal istifasına gerekçe olarak; il yönetiminin üye yapma konusunda dayatma yapması ve  aidat istemesini gösterdi. Konuyla ilgili olarak İl Başkanı Altınışık ise bir açıklama yaptı. Üye kaydı konusunda talimat olduğunu belirten Altınışık’ Bahşılı da 8 asil 17 yedek üye var. Kongre yapılalı bir yıl oldu. Toplam üye sayısı 32. Ben yönetimdeki arkadaşlara en azından eşinizi üye yapsanız 50 üye olur.’ dedi. 

EŞLERİNİ BİLE ÜYE YAPAMADILAR 

Kırıkkale’nin üye sayısının 2 bin 160 olduğunu belirten Altınışık ‘Genel merkezin talimatı var. Yıl sonuna kadar üye sayısı 3 bine çıkacak. Bende her bir teşkilat başkanıma 10 gün içinde 50 üye yapma talimatı verdim. Yapamayan istifa etsin dedim. Kusura bakmasında eşini dahi üye yapamayan ilçe başkanı, İYi Parti rozeti takıp ile partinin ve başkanlığının gücünü kullanamaz. Aidat konusuna gelince, tüm teşkilatların çay bardağına kadar masraflarını ben karşılıyorum. Tek kuruş aidat istemem istemedim. Bu iddia tamamen gerçek dışıdır.’ ifadelerini kullandı. 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32476

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647