• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

ÇAKMAKLI ‘MÜSEBBİBİ DEDE YILDIRIM’

MHP Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı’dan Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’a veryansın. Çakmaklı, 3-5 oy için Cumhur İttifakının zedelendiğini dikkat çekti.


BİZ BAĞLIYIZ

Keskin Belediyesi daimi encümenlik seçimlerinde MHP yerine İYİ Parti’den bir üyenin seçilmesi ittifak üyeleri arasında krize neden oldu. Konunun basında gündeme gelmesi ve Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ın ‘Aaylarınniz belirlemedik. İsteyen aday oldu üyeler böyle tercih etti’ açıklaması üzerine MHP Keskin İlçe Başkanı Çakmaklı şu açıklama da bulundu “Bizler cumhur ittifakına olan sadakat, bağlılık ve desteğimizi her platformda dile getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz.Bizim mevkide, makamda gözümüz yok. Belediye daimi encümen üyeliğine de hiç ihtiyacımız yok.’ 

3-5 OY UĞRUNA 

‘Sayın başkan, adayları kendisi teklif etmiştir. İYİ Parti ve AK Parti meclis üyelerinin desteği ile İYİ Parti’den seçilmiş sonrasında AK Parti’ye geçmiş bir üye ile iyi partili bir üye çoğunluk Cumhur İttifakı’nda olmasına rağmen daimi encümen üyesi seçilmişlerdir. Seçilenlere hayırlı uğurlu olsun. Yanlışın karşısında doğrunun yanındayız. Bizleri tedirgin eden durum ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin tavanda vermiş oldukları haklı mücadelenin, tabanda üç beş oy uğruna yok sayılması, zedelenmesi ve göz ardı edilmesi. Şahsımı ve ilçe teşkilatımızı ittifak adına oy istediğimiz seçmenlerimizin karşısında zor duruma sokmuştur. Bu durumun müsebbibi ise Keskin Belediye Başkanıdır. Kamuoyunun bilgisine!”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

77697

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647