• Dolar
  18.838
 • Euro
  20.328
 • Ç.Altın
  1.814
 • Altın
  1.128
KIRIKKALE
00:24

Akşam'a Kalan Süre

ELÇİN İYİ PARTİ MERKEZ İLÇEYE ADAY

İYİ Parti’de kongre heyecanı sürüyor. İYİ Parti Kırıkkale İl Teşkilatı Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Mustafa Elçin, merkez İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.


ADAYLIĞINI AÇIKLADI 

Genel merkez tarafından kongre kararı alınan İYİ Parti’de adaylar belli olmaya başladı. İl teşkilatında seçim işleri başkan yardımcılığı görevinde bulunan aynı zamanda siyasi ve hukuk işleri ile ilgili faaliyette bulunan Av. Mustafa Elçin merkez İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

 

ONUR DUYARIM

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER’in İYİ Partinin kuruluşunda vermiş olduğu eşine az rastlanır hukuki mücadele ve cefakar çabaların her zaman önünü aydınlatacak kıymetli bir örnek olduğunu dile getiren Elçin, bu kutlu ailenin üyesi olmaktan ve kendisine verilecek her kademede görevi yerine getirmekten büyük bir onur duyacağını söyledi. Elçin, hangi görevde olursa olsun Türkiye’nin aydınlık yarınlarına umut olarak kurulan İYİ Partinin bir neferi olarak elinden gelenin fazlasını ortaya koyacağını, davası için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını belirtti. 

İlginizi Çekebilir

DUMAN VE ÇELİK İYİ PARTİ’DE

İlginizi Çekebilir

ÖZEN İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAY

İlginizi Çekebilir

ATILAN ASFALTLARIN BEDELİ KIRIKKALELİLERE ULAŞMAYA BAŞLADI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

73683

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647