AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR

AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR

AK Parti Gençlik Kolları sahada çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Genel merkez yöneticilerini Kırıkkale’de ağırlayan Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, çeşitli ziyaretler düzenledi.

AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR

ÇEŞNİGİR’DE LİSELİ GENÇLERLE BULUŞMA

AK Parti Gençlik Kolları Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kübra Köksal, MKYK üyeleri; Damla Yılmaz, Mehmet Metin Yağmur ve  komisyon üyesi Yusuf Özkılıç bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Gençlik Kolları Başkanı Özaslan’ın çalışmalarına destek vermek için Kırıkkale’ye geldiler. Köksal ve beraberindeki heyet ilk olarak İl Başkanı Mustafa Kaplan’ı ziyaret etti. Ardından Tarihi Çeşnigir Kanyonu’nda liseli gençlerle bir araya gelinip sohbet edildi.

TEŞKİLAT 2023’E HAZIR

Haziran 2016 yılında İstanbul Vezneciler Patlamasında Şehit olan Polis Memuru Emrah Pekdoğan’ ın ailesini ziyaret eden heyet, Bozdemir Bakım Merkezi’nde Zühtü Bozdemir’in misafiri oldular. Burada bakım merkezi sakinleri ile sohbet eden heyet çeşitli ikramlarda bulundular.  Kırıkkale Şehir Parkında seçilen yerlere  kuşlar için el yapımı yuvalar bırakan Köksal ve Özaslan, parkta çocuklar ve gençler ile bir araya geldiler.  Günün sonunda Köksal ve beraberindeki heyet, down sendromlu Abdülkadir Uslu’yu  evinde ziyaret ettiler.  Köksal, Kırıkkale ziyareti ile alakalı olarak programdan ve teşkilatın çalışmasından çok memnun kaldıklarını, tam not verdikleri Kırıkkale Gençlik Kolları Teşkilatı’nın 2023’e hazır olduğunu dile getirdi.

AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR AK GENÇLİK ÇALIŞIYOR

Abone Ol :

Yorumlar