AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI

AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI

AK Parti Balışeyh İl Genel Meclis Üyesi Nuri Köksoy, Balışeyh’in 3 köyüne yapılan yolla alakalı bir paylaşımda bulundu. Köksoy’un cumhur ittifakı üyesi MHP’yi yok sayan paylaşımına MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu’ndan uyarı geldi.

AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI

TEPKİ GÖSTERDİLER

AK Parti Balışeyh İl Genel Meclis Üyesi Nuri Köksoy, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında Balışeyh’in Yenili, Beşbıçak ve Ulaklı köylerine yapılan asfalt yolun fotoğrafını atan Köksoy ‘ Bayram boyunca  Yenili, Beşbıçak ve Ulaklı köyler arasında yapılan 11 km asfalta seyreden araç sahipleri AK Parti’ye ve Kırıkkale Özel İdaresi’ne teşekkür ediyorlar. Yaparsa AK Parti yapar en iyisi yapar’ ifadelerini kullandı. Köksoy’un Cumhur İttifakı üyesi MHP’yi yok sayan paylaşımının altına Erdal Baloğlu’ndan küçük bir uyarı geldi. Baloğlu yaptığı yorumda “ Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim. Biraz eksik olmuş sanki Nuri Bey’ diyerek hem sitemde hem de uyarıda bulundu. MHP’li Karakeçili Meclis Üyesi Bilal Bozbal’da Köksoy’a ‘ Başkanım yaparsa cumhur ittifakı yapar deseydin daha iyi olurdu’ derken Yahşihan Meclis Üyesi Hüseyin Uluyürek’de “ Cumhur ittifakı  ve il genel meclis üyesi arkadaşlar sayesinde bu hizmetler yapılıyor’ hatırlatmasında bulundu. Köksoy, gelen tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı. 

AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI AK PARTİLİ KÖKSOY’UN PAYLAŞIMI MHP’LİLERİ KIZDIRDI

Abone Ol :

Yorumlar