ANADOLU BİRLİĞİ PARTİSİ KIRIKKALE’DE

ANADOLU BİRLİĞİ PARTİSİ KIRIKKALE’DE

Genel Başkanlığını Bedri Yalçın’ın yaptığı Anadolu Birliği Partisi Kırıkkale il teşkilatlanmadınız tamamladı. İl Başkanlığına Adem Evci’nin atandığı partinin il binasının açılışı gerçekleşti.

ANADOLU BİRLİĞİ PARTİSİ KIRIKKALE’DE

ÖZAL’IN MANEVİ OĞLU

Anadolu Birliği Partisi İl Başkanlığı Genel Başkan Bedri Yalçın’ın da katılımıyla törenle açıldı. Açılış sonrası açıklama yapan ve eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın manevi oğlu olduğunu söyleyen Yalçın siyasete yeni bir anlayış getireceklerini belirterek “Şimdi başka şeyler söylemek lazım” sloganıyla yola çıkarak parti kurduklarını ve Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

3.İTTİFAK KURACAĞIZ

AK Parti iktidarının artık ülkeyi yönetemediğini dile getiren Yalçın, vatandaşların ekonomik durumlarının gün geçtikçe kötüye gittiğini belirtti. Cumhur ittifakını desteklemediklerini kendilerinin diğer partiler ile üçüncü bir ittifak kurma çalışmaları olduğunu,aynı zamanda millet ittifakı ile de görüştüklerini belirten Yalçın, partinin başka partilerde olmayan bir örgütlenme modeli ile örgütleneceğini ifade etti. 

4 İLÇEDE HAZIRIZ 

Yalçın, bölge başkanlıkları kuracaklarını ve bu bölge başkanlıklarının kendilerine bağlı il ve ilçe yönetimlerini belirleyeceğini, milletvekili belediye başkanı ve diğer adaylıkları bu teşkilatların kendisinin belirleyeceğini ve genel merkez olarak müdahil olmayacaklarını söyledi. İl Başkanlığı görevine atanan Adem Evci ise yaptığı açıklamada;”Göreve geldikten sonra arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza başladık,ilçelerde örgütlenme çalışmalarımız devam ediyor,ilk olarak 4 ilçemizde hemen örgütlenme çalışmalarımızı bitirmek istiyoruz, bütün vatandaşlarımızı, Anadolu Birliği Partisi çatısı altına, birlik ve beraberlik içerisinde memleketimize hizmet etmek adına davet ediyorum” dedi. Partinin Kırıkkale İl Teşkilatı şu şekilde oluştu; 

İl Başkanı Adem Evci

İl Başkan Yardımcısı Tayfun Çetinkaya,

İl Başkan Yardımcısı Fatih Evci,

İl Başkan Yardımcısı Özkan Bütün,

İl Başkan Yardımcısı Taygun Salman

Kadın kolları başkanı Ümit Şahingöz

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Salman

 

Abone Ol :

Yorumlar