BALOĞLU; ‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

BALOĞLU; ‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ‘Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun’ diyen vatandaşa ‘Hakkımı helal etmiyorum. Hakkım haram olsun hepinize’ şeklinde ki cevabı gündem olmuştu. MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu’da ‘Bende, bize uçak bileti aldırıp gelmeyen Akşener’e hakkımı helal etmiyorum’ şeklinde seslendi.

BALOĞLU; ‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

‘HAKKIM HARAM OLSUN HEPİNİZE’

Bartın’ın Kumluca Beldesi’ndeki esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşın  "Ankara'da Kılıçdaroğlu'nun koluna giriyorsun. Kılıçdaroğlu el kaldıracak, Meral Hanım da el kaldıracak. Aldatmayın milleti" ifadelerine tepki gösteren Akşener, ‘Bak helallik alman lazım benden, çok ciddi söylüyorum.’ demiş ardından vatandaşın “Sen hakkını helal edersin” demesinin üzerine Akşener, “Etmiyorum, haram olsun hepinize. Tamam mı? Mahşerde özellikle senle görüşeceğiz. Kol kola çok günah... Ne ayıp şey ne zaman koluna girdim ben Kılıçdaroğlu’nun” ifadelerini kullanmıştı. 

‘BİLET ALDIK GELMEDİ’

Akşener’in vatandaşa ‘hakkımı helal etmiyorum, haram olsun hepinize’ sözlerine karşılık MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Baloğlu paylaşımda ‘1 Kasım 2015 seçimlerinden önce uçak biletini bile almamıza rağmen Kırıkkale’ye gelmemek için bir çok mazeret üreten Sayın Meral Alşener’e bende hakkımı helal etmiyorum. Zaten önceden planlanmış ki hemen seçim sonrası isyan bayrağı açtı. Ablam ablamlara o zaman da inanmadık.’ sözleri ile karşılık verdi. 

BALOĞLU; ‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

Abone Ol :

Yorumlar