CHP ASTI İTFAİYE KALDIRDI

CHP ASTI İTFAİYE KALDIRDI

CHP Kırıkkale İl Teşkilatı tarafından Zafer Caddesi’ne asılan ‘128 Milyar Dolar nerede? yazılı pankart, emniyet tarafından Kırıkkale Belediyesi itfaiye ekipleri aracılığı ile kaldırıldı.

CHP ASTI İTFAİYE KALDIRDI

CADDE ÜZERİNE 

CHP’nin ülke genelinde başlattığı ‘128 milyar dolar nerede’ yazılı pankart asma çalışması, Kırıkkale’de de il teşkilatı tarafından gerçekleştirildi. Öğle saatlerinde İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık ve partililer Zafer Caddesi üzerine parti binalarının bulunduğu yere pankartı astılar. 

SUÇLAMA YOK HAKARET YOK

Pankartın asılmasının ardından emniyet güçleri İl Başkanı Bozdağ’a pankartı indirmesini söylediler. Bozdağ’ın yazılı bir evrak görmeden pankartı indirmeyeceklerini belirttti. Bunun üzerine emniyet itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri gelerek pankartı söktüler. İl Başkanı Bozdağ yaptığı açıklama da ‘Pankartta suç unsuru yok. Hakaret yok. Hiçbir kurum hedef alınmıyor. Sadece vatandaşın hakkını savunuyoruz ve 128 milyar dolar nerede diye soruyoruz. Bu soru için pankart hukuksuz bir şekilde indirildi. Yarın yine asacağız’ dedi.

CHP ASTI İTFAİYE KALDIRDI

Abone Ol :

Yorumlar