ERKEK ÇOCUĞA TACİZE 20 YIL CEZA

ERKEK ÇOCUĞA TACİZE 20 YIL CEZA

İstanbul Ümraniye’de 17 yaşında ki İ.K.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan N.E.Y.(31) 20 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Şahsın bu olay ortaya çıktığında CHP Kırıkkale İl Teşkilatı tarafından üyelikten ihraç edildiği öğrenildi.

ERKEK ÇOCUĞA TACİZE 20 YIL CEZA

CEP TELEFONUNA KAYIT

İstanbul Ümraniye'de 17 yaşındaki erkek çocuğu İ.K., bir arkadaşı vasıtasıyla 31 yaşındaki N.E.Y. ile tanıştı. Zaman zaman hep birlikte görüşmeye başlasalar da, bir süre sonra N.E.Y. çocuğu evine çağırmaya başladı. Mağdur İ.K., arkadaş olduklarını düşündüğü için evine gitmekte bir sakınca görmediği N.E.Y. tarafından cinsel tacize uğradı. İğrenç olay sırasında N.E.Y'nin aynı zamanda cep telefonuyla kayıt yapması üzerine yaşadığı korku ve panikle ne yapacağını bilemeyen İ.K. evden uzaklaşmak istedi. Sanık buna engel oldu. Sonrasında evden N.E.Y. ile birlikte çıkmak zorunda kalan mağdur çocuk, bu olaydan sonra sürekli N.E.Y. tarafından taciz edilmeye başladı. Evde yaşanan bu iğrenç olaydan sonra sanık, mağdur İ.K.'yi iki hafta sonra evine çağırdı.

PARTİDEN İHRAÇ EDİLDİ

Yaşadığı korkunç olaydan sonra sanığın evine gitmek istemeyen mağdur çocuğu, bu sefer tutuklu sanık N.E.Y.'nin tehditlerine maruz kaldı. N.E.Y.'nin sosyal medyadan mağdur çocuğuna, "Olayı başkasına anlatırsan seni öldürürüm ve aileni de öldürüp soyunu kuruturum." şeklinde tehdit edici sözler yazdığı ortaya çıktı. Telefonunda çok sayıda erkek çocuğa ait çıplak görüntüler ve mesajlaşmalar çıkan N.E.Y., İstanbul Anadolu Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 'Zincirleme şekilde çocuğun cinsel istismarı', 'Şantaj', 'Kişiyi hürriyetinden yoksul kılma' ve 'Müstehcenlik' suçlarından toplam 20 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. CHP Kırıkkale üyesi olduğu öğrenilen N.E.Y’nin taciz olayı patlak verince CHP İl Teşkilatı, şahsı hemen disipline vererek partiden ihraç etti. İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, şahsın parti yönetiminde yer almadığını, 2 sene önce Kırıkkale’den ayrılarak İstanbul’a gittiğini belirterek “Bu çirkin olayı öğrendiğimiz anda disiplin işlemlerine başlayarak şahsı partimizden ihraç ettik.” ifadelerini kullandı. 

Abone Ol :

Yorumlar