GÜRPINAR’DAN ERDOĞAN ALEYHİNE PAYLAŞIM

GÜRPINAR’DAN ERDOĞAN ALEYHİNE PAYLAŞIM

AK Parti’den 2018’de milletvekili aday adayı olan, son yerel seçimde kuzeni Recep Zafer Tekin’in seçilmesinde aktif rol oynayan Kırıkkaleli Sunucu İkbal Gürpınar ilginç bir paylaşım yaptı. Gürpınar paylaşımda, Erdoğan’ın İsrail’e tepki göstermediği imasında bulundu .

GÜRPINAR’DAN ERDOĞAN ALEYHİNE PAYLAŞIM

AÇIKLAMA YAPTI MI? 

AK Parti’ye yakınlığı ile bilinen hatta 2018 seçimlerinde aday adayı olan Gürpınar, Erdoğan aleyhine takipçilerini şaşırtan bir paylaşımda bulundu. Gürpınar, İsrail’in Mescid-i Aksa’da namaz kılan Filistinlilere yönelik saldırısı üzerine Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ‘Arkadaşlar, Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa Baskını ile ilgili bir açıklama yaptı mı? Sayfasına girdim hiçbir şey yok.  Başka bir yerde bir konuşması oldu da ben kaçırdım mı?’ diyerek Erdoğan’ın İsrail’e karşı sessiz kaldığı imasında bulundu. 

GEÇİN BUNLARI 

Paylaşıma yorum yapan takipçilerin büyük bölümü ise Gürpınar’ı eleştirdi. Bir takipçisi  ‘Sayın Cumhurbaşkanımız Kudüs konusunda çok hassastır dünyada tek haykıran lider Erdoğan'dır. Bence galeyana gelmeyin.’ derken bir diğeri ‘Sizin Devletimizle bir probleminizmi var anlamadım? Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye ve liderimiz Erdoğan'dır. Bunu beşikteki çocuk bile biliyor. Devlet aklı diye bir şey var onuda zaman zaman görüyoruz az sabredin.’ dedi. Bir başka takipçisi ise ‘ Ikbal hanim kimse kudusü konusup israile haykiramazken bütün Dünyanin gözünün önünde onlara ayar çeken her firsatta kudüs sevdasini dile getiren Tayyip Erdoğana mi laf çatıyorsun.Teessüf ederim’ bir diğeri ise ‘Al sana yeni bir algı daha. Yaptımı mı ne zaman yaptı ben niye duymadım. Geçin bunları artık’ şeklinde yorumda bulundu. 

GÜRPINAR’DAN ERDOĞAN ALEYHİNE PAYLAŞIM

Abone Ol :

Yorumlar