KAPLAN; ‘TEŞKİLATIMIZIN BÜTÜN KADEMELERİ İLE UYUM İÇİNDEYİZ’

KAPLAN; ‘TEŞKİLATIMIZIN BÜTÜN KADEMELERİ İLE UYUM İÇİNDEYİZ’

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda teşkilatın bütün kademeleri ile uyum içinde olduklarına vurgu yaptı.

KAPLAN; ‘TEŞKİLATIMIZIN BÜTÜN KADEMELERİ İLE UYUM İÇİNDEYİZ’

UYUMUN MEYVESİNİ ALIYORUZ 

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, bayram mesajı yayınladı. Mesajında vatandaşların Kurban Bayramını kutlayan Kaplan, birlik beraberlik vurgusu yaptı. Kurban ibadetinin, Allah'a yakınlaşma, onun rızasını elde etme vesilesi, Rabbine kayıtsız-şartsız teslimiyet sembolü olduğunu kaydeden Kaplan,

Kırıkkale’de AK Parti teşkilatı olarak göreve geldikleri andan itibaren yakaladıkları uyumun meyvesini her alanda almaya devam ettiklerine dikkat çekti. 

ART NİYETLİLERE ALDIRMIYORUZ 

Kaplan “Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve teşkilatımızın bütün kademeleriyle uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimize kast eden art niyetlere aldırmadan şehrimiz ve milletimizin refahı için gece gündüz canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bugün yakaladığımız uyum ve beraberlik ile AK Parti’nin şehrimizdeki gücüne güç katmaya, milletimizin davamıza verdiği desteğe karşılık hizmetkar olmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Abone Ol :

Haber Yorumları

Yorumlar