KARAKUŞ; ‘SAYGILI HAKLI BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİK’

KARAKUŞ; ‘SAYGILI HAKLI BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİK’

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın muhtarlarla yaptığı toplantıda dile getirdiğini “Kırıkkale Belediyesi’ni hayal edilemeyecek duruma getirdik’ açıklamasına DEVA Partisi’nden cevap geldi. Karakuş “Asli görevini bile yerine getiremeyen bir belediye hayal etmemiştik. Başkan haklı” ifadelerini kullandı.

KARAKUŞ; ‘SAYGILI HAKLI BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİK’

2 ADET KÖPRÜYÜ HAYAL ETMEMİŞTİK

DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Karakuş, Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı’nın muhtarlarla yaptığı toplantı ile alakalı bir basın açıklaması yaptı. Karakuş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Belediye başkanımız Sayın Mehmet Saygılı yaptığı açıklamada ‘Kırıkkale Belediyesi'ni hayal edilemeyecek duruma getirdiklerini’ söyledi. Buna istinaden şunları söylemek istiyoruz; Şehrimize kazandırılan(kaybettirilen) ihtiyaçları karşılamayan,kullanışsız,estetikten uzak 2 adet köprüyü hayal etmemiştik. Hemen hemen hergün su kesintisi yapılacağını hayal etmemiştik. Kırıkkale tarihinin en büyük otopark sorunlarını vatandaşımıza yaşatacağınızı hayal etmemiştik”

ÇİRKİN GÖRÜNTÜLERİ HAYAL ETMEMİŞTİK

“Havamızın sokakta yürüyüş yapmaya bile uygun olmamasını hayal etmemiştik. Durum böyleyken ; Kent Ormanı'na mezarlık yeri tahsis edilmesini , yeşil alan yapılabilecek alanların satılmasını hayal etmemiştik. Çöplerin sokaklara saçılmasını,parkta oynayan çocuklarımızın maruz kaldığı o çirkin görüntüleri hayal etmemiştik. Kar yağdığında ana caddelerin bile buz pisti olmasını,belediyenin yetersiz kalmasını,vatandaşlarımızın mağdur edilmesini hayal etmemiştik. Esnafımızın sorunlarına kulaklarını tıkayan;pandemi döneminde bir defa yaptığı yardımı bile , Ahilik Kültürüyle bağdaşmayacak şekilde esnafımızı rencide ederek , belirli bir çevreye yapacağınızı hayal etmemiştik”

ASLİ GÖREVİNİ BİLE YERİNE GETİREMİYOR

“Üniversitemizde 4 yıl boyunca eğitim görüp şehir merkezine bir defa dahi inmeden mezun olup , şehri terkeden öğrencilerimiz var biliyor musunuz ? Biz bunu da hayal etmemiştik. Bırakın 2019'u , 2014 Yerel Seçimleri'ndeki vaatlerinizi bile halen yerine getirmemenizi hayal etmemiştik. Kısacası belediyeciliğin asli görevlerini bile yerine getiremeyen bir Kırıkkale Belediyesi'ni hayal etmemiştik. Belediyemizi bu kadar kötü yöneteceğinizi hayal etmemiştik. Haklısınız”

KARAKUŞ; ‘SAYGILI HAKLI BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİK’

Abone Ol :

Yorumlar