KIRIKKALE’YE GEZMEYE GELMEDİM

KIRIKKALE’YE GEZMEYE GELMEDİM

Kırıkkalespor Teknik Direktörlüğüne getirilen Ali Beykoz, düzenlediği basın toplantısında üst sıraları hedeflediğini belirterek ‘Kırıkkale futbola aç bir şehir. Bende buraya gezmeye gelmedim’ ifafelerini kullandı.

KIRIKKALE’YE GEZMEYE GELMEDİM

20 YILLIK TECRÜBEM VAR

Kulüp binasında yardımcı antrenörleri ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Beykoz ‘ Sezon başı gelsek daha iyi olurdu. Lakin istenilen sonuçlar alınmayınca bu tür değişimler yaşanır. Çok isteyerek arzu ederek geldim. Kırıkkale büyük bir şehir. Futbola aç. 20 yıllık teknik direktörlük tecrübemiz var. Bu tecrübeyi futbolcuya aktarabilirsek başarıyı yakalarız’ dedi. KIRILMA NOKTASINDAYIZ

Önümüzde ki 3 maçın önemine değinen Teknik Direktör Beykoz ‘ Puan durumu olarak kırılma noktasındayız. İlk olarak Pazar günki Bergama maçını almalıyız. Bir seri yakalarsak üst sıralara çıkarız. Takımda daha önce birlikte çalıştığımız 3 oyuncu var. Tanıdığım oyuncular var. Coşkulu bir taraftar var. Pandomim nedeniyle bundan istifade edemeyeceğiz. İnşallah bu şehri mutlu ederiz. Agresif bir takım oluşturma amacındayım’ ifadelerini kullandı.

Abone Ol :

Yorumlar