MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR

Kısa bir süre önce Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ali Tanju Çetin’in atanmadan önce sosyal meydadan iktidarı eleştiren paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN

Ağustos ayı başında Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Çetin’den şok paylaşımlar. Çetin’in göreve atanmasından kısa bir süre önce iktidar aleyhine sosyal medya paylaşımları yaptığı ortaya çıktı. Twitter hesabından özellikle İYİ Partili yöneticilerin iktidar aleyhinde ki sözlerini paylaşan Çetin’in aynı zamanda başkanlık sistemini eleştiren yorumları da dikkat çekti. 

KANAL İSTANBUL’A KARŞI

Çetin’in paylaştığı twitler arasında Ümit Özdağ’ın Halk TV ve Tele 1 kanalına verilen ceza sonrası attığı ‘Baskılar devam edecek ve sonuç saray rejiminin kaçınılmaz sonu olacak’, Yavuz Ağıralioğlu’nun Kanal İstanbul aleyhine twitleri ve İYİ Partililerin iktidar aleyhine olan twitleri yer alıyor. 

BAŞKANLIK SİSTEMİ TURANI ENGELLEDİ

Diğer taraftan Çetin, başkanlık sistemine olan eleştirisini 30 Nisan 2021’de attığı ‘Turan’ı engellemek için başkanlık sistemi getirildi. Eğer meclis sistemi olsaydı şimdiye kadar kurulmuş olurdu. Bütün Türk devletlerinde halk oylaması yapılsın sonucu görelim’ sözleri ile dile getirirken, AK Partili Bülent Turan’ın Çanakkale Köprüsü ile ilgili paylaşımına da ‘Köprünün parasını 7 bin kuşak siz ödeyecekseniz tamam ama ben yine de gemiyle geçeyim. Çünkü oralar deprem bölgesi hem mimarı da Japon değil. Şerefiyle ölmek de nasip olmaz bazılarına’ yorumunda bulundu. 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN İKTİDARI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR

Abone Ol :

Yorumlar