ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’

ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin Kırıkkale Merkez Hacılar belde binası açılışına katıldı. Özel, burada yaptığı konuşmada, "Bizim açımız bize, bizim işsizimiz bize, bizim yoksulumuz bize yeter. Suriyelileri davul zurna ile memleketlerine teker teker göndereceğiz." dedi.

ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’

HACILAR TEŞKİLATINI AÇTI 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Hacılar Belde Teşkilatı’nın açılışına katıldı. Özel yaptığı konuşma da ‘Genç milletvekilimiz Ahmet Önal ile genç il başkanımız Onur Yüksel Bozdağ'ın omuz omuza uyum içinde harika işler yaptığı ve her geçen gün büyüyen Kırıkkale örgütümüzle birlikte Hacılar beldesinde parti binamızın açılışını yaptık.’ dedi. Ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Özel, Cumhuriyet Halk Partisi olarak kesinlikle göçmenlere karşı olmadıklarına dikkat çekti. Özel , "Biz göçmen yaratan politikalara karşıyız, politikacılara karşıyız. Bu politikaların ve politikacıların hatalarını söylemek Cumhuriyet Halk Partisi’nin boynunun borcudur. Suriye’de ortalık karıştı 4.6 milyon Suriyeli Türkiye’ye ulaştı. Bu insanlar Türkiye’de yıllarca durdu. Birleşmiş Milletler'in sorumluluğu var, Avrupa Birliği'nin sorumluluğu var, bu insanlar Suriye’ye gidecek. Gittiği yerdeki şartları hep birlikte sağlayacaksınız deyip Suriyelileri memleketlerine davul zurna çala çala hepsini teker teker memleketlerine göndereceğiz.’ dedi. 

EVLİ EVİNE KÖYLÜ KÖYÜNE

Özel konuşmasının devamında ‘Kimseyi dipçikle değil, iterek kakarak değil, zorlayarak değil, Atatürk’ten kalan akıllı dış politikayla en kısa zamanda ülkelerine yollayacağız. Bizim açımız bize, bizim işsizim bize, bizim yoksulumuz bize yeter. Evli evine, yerli yerine, köylü köyüne gidecek. Cumhuriyet Halk Partisi gelecek Suriye ile anlaşmayı yapacak. Dünyadan gerekli desteği alıp Suriyeliler memleketlerine güle oynaya gidecekler. Bunun sözünü veriyorum." dedi.  

3600 ÇIKACAK 

Özel, ana muhalefet partisi olarak yapıcı bir siyaset uyguladıklarını öne sürerek şöyle konuştu: ‘Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ittifakımızın üzerine titremektedir. Kimse ama kimse endişe etmesin ki, ne ittifakta ne partide, hiçbir sorun yaşamadan önümüzdeki seçimlere hep beraber gireceğiz. Türkiye’yi yeniden demokrasiyle, barışla, kardeşlikle, Türkiye’yi Atatürk’ün gösterdiği gelişmiş ülkelerin seviyesine ulaştırmakla hepimiz mükellefiz. O güne kadar hep beraber omuz omuza, yürek yüreğe çalışmak, gayret göstermek hepimizin sorumluluğunda. Bugün ana muhalefet partisi olarak yapıcı siyaset yapıyoruz. Gördüğümüz yanlışları söylüyoruz. CHP gelince memurun 3600 ek göstergesinin sözünü tutacak. CHP gelince ÖTV’siz KDV’siz mazotu çiftçilerimize dağıtacak. CHP gelince süt üreticisine, hayvancılıkla geçinene verilen bütün sözleri tutacak. CHP gelince esnafın yüzünü güldürecek ne destek varsa verecek. Bir kereye mahsus esnafın  ticari şartlarını, vatandaşın kredi kartını bunların faizlerini silecek ana parayı 24, 36, 48 aya bölecek. CHP gelecek yüzler gülecek." 

ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’ ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’ ÖZEL; ‘SURİYELİLERİ DAVUL ZURNA İLE GÖNDERECEĞİZ’

Abone Ol :

Yorumlar