ÜZGÜNÜZ, TÜM KIRIKKALELİLERDEN ÖZÜR DİLERİZ

ÜZGÜNÜZ, TÜM KIRIKKALELİLERDEN ÖZÜR DİLERİZ

TRT 1’de yayınlanan Teşkilat Dizisi’nde bir teröristin Kırıkkaleli gösterilmesi üzerine dizinin yapımcısı Tims& B Productions açıklama yaparak özür diledi.

ÜZGÜNÜZ, TÜM KIRIKKALELİLERDEN ÖZÜR DİLERİZ

DOĞUM YERİ KIRIKKALE

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat’ın dün yayınlanan bölümünde bir teröriste hazırlanan sahte pasaportta doğum yeri olarak Kırıkkale gösterilmişti. Konunun haber sitemizde yayınlanmasının ardından Kırıkkale Halkı, büyük tepki göstermiş ‘Dizi de olsa sahte de olsa Kırıkkale’den terörist çıkmaz. Şehitler diyarı Kırıkkale terörle yan yana anılamaz. Derhal özür dilenmeli’ diyerek sosyal medya da çağrı yapmıştı. Halkın tepkisi sonrası siyasilerin devreye girmesi ile yapımcı şirket Tims&B Productions açıklama yaptı.

ŞÜPHE ÇEKMEMEK İÇİN

Şirket açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Sevgili Kırıkkaleliler, TRT1’de yayınlanan ve çok büyük ilgi gören teşkilat dizimizin bu hafta ki bölümünde yer alan tepkilerinizin birçoğunu okuduk. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; geçen diyaloglardan da anlaşılacağı üzere bahsi geçen pasaport sahtedir ve teröristler Kırıkkaleli olmadıkları gibi Türk’de değillerdir. Peki sahte pasaportta ki doğum yeri neden Kırıkkale diyebilirsiniz. Bu da tamamen teröristlerin şüphe çekmemek adına yaptıkları bir hamledir. Böyle güzel bir şehre mensup insanları istemeden de olsa da kırdığımız için üzgünüz. Tüm Kırıkkalelilerden özür dileriz.”

Abone Ol :

Yorumlar