• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

HEDEFİMİZ; EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR KIRIKKALE

Kırıkkale siyasetinde son günlerde adını duyuran Kamil Özyön ve uzun zamandır saha çalışması ile adından söz ettiren Haydar Albayrak haber sitemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.


DAHA FAZLA YER ALACAĞIM 

 AK Parti İl Başkanlığı sürecinde il başkan adayı olarak gündeme gelen Kamil Özyön ve 26. dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Haydar Albayrak haber merkezimize yaptıkları ziyarette siyasi çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundular.  Uzun süredir Ankara'da siyaset ve ticaret yaptığını belirten Özyön, bundan sonra ki süreçte Kırıkkale siyasetinde daha fazla yer alacağını kaydetti. Kırıkkale'nin yeni bir siyasi anlayışa, yeni isimlere ve güçlü bir ekonomiye ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Özyön, AK Parti çatısı altında bu amaca yönelik çalışmalar yapacağını ifade etti. 

ELE ELE HEDEFE ULAŞMALIYIZ 

Kırıkkale'de sahada en fazla gözüken isimlerden biri olan Albayrak'da, AK Parti'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yeniden 3 vekille temsil edildiği günlere dönmesi gerektiğinin altını çizerek "Siyasette yer alan tüm arkadaşlarımızla el ele vererek bu hefede ulaşmak zorundayız.  Cumhur ittifakı bu ülkenin geleceği için son derece önemli bir konumda. Yukarıda sağlanan bu birliktelik ve dayanışma yerelde de kendini hissettirmeli. Bizler AK Partili siyasiler olarak bugün dünden daha çok yarın bugünden daha çok çalışmalıyız. Bu çalışma ile AK Parti Kırıkkale'de yeniden eski günlerine, Kırıkkalemiz'de göç alan, yatırımların cazibe merkezi olduğu bir şehir haline dönecektir" şeklinde konuştu.   

Haber Yorumları

Yorum Yaz

41303

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647