• Dolar
  31.006
 • Euro
  33.586
 • Ç.Altın
  3.451
 • Altın
  2.019
KIRIKKALE
12°

AKYÖN; BİZİMLE KIRIKKALE KAZANACAK

Yerel seçimlerin en çok konuşulan isimlerinden Bahattin Akyön, AK Parti’den Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını yaptı.


GÖNLÜMÜZ HALKA AÇIK 

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı ve Eski Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön, AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Parti binasında başvurusu İl Başkanı Engin Pehlivanlı tarafından alınan Akyön, yapacağı çalışmalarla alakalı bilgi verdi. Akyön "Bir Kırıkkale sevdalısı olarak bu işe başladık. Belediyecilik kitabını yazanlardan biri olarak bu işe talip oldum. Gönlümüzü halkımıza her vazifede açtık. Kırıkkale damgasını 8 ilin her bölgesinde hisseden bir organizasyon yaptık. Kırıkkale ayrıştıran değil bir araya getiren abi görevini her yerde yaptık. Kırıkkale halkına hizmet için takip olduk. Kırıkkale hiç kimsenin hayatında görmediği bir belediyecilik anlayışına tabi olacak. Bunu tecrübelerimiz ile yapacağız.” dedi. 

SORUN YOK ÇÖZECEK ADAMA İHTİYAÇ VAR 

Akyön “Kırıkkale’nin sorunu yok çözülmesi gereken, işlere sahip çıkacak Erbakan'ın, Erdoğan'ın ocağında yetişmiş bir adama ihtiyacı var. İnşallah bizimle Kırıkkale kazanacak. Sizler kazanacaksınız.” ifadelerini kullandı.  Akyön'e başarılar dileyen Pehlivanlı;  Bahattin hocamı eskiden beri tanıyoruz. Allah gönlüne göre versin. Çıktığı yol hayırlı olsun.“ şeklinde konuştu. 

İlginizi Çekebilir

AKYÖN; İFTİRA ATMADIM KUL HAKKINA RİAYET ETTİM

İlginizi Çekebilir

AKYÖN’ÜN KIRIKKALE’YE KAZANDIRDIĞI ESER AÇILIYOR

İlginizi Çekebilir

AKYÖN; BİZİMLE KIRIKKALE KAZANACAK

Haber Yorumları

Yorum Yaz

21636

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647