• Dolar
  32.519
 • Euro
  35.012
 • Ç.Altın
  3.981
 • Altın
  2.451
KIRIKKALE
34°

DEMİR’DEN İKİNCi TUR İÇİN ÇAĞRI

AK Parti 26.dönem milletvekili Mehmet Demir sosyal medya hesabından ikinci turda Erdoğan’ı yeniden seçmek için çağrıda bulundu.


HAYIRLI OLSUN 

Seçim sonuçları ile ilgili değerlendirme yapan Demir “Seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın birinci turda %49.5 gibi yüksek bir oy oranı elde etmesi ve milletimizin meclis çoğunluğunu Cumhur ittifakına vermesi Türkiye'nin istikrarı ve güvenliği için doğru adresi bir kere daha teyit etmiştir. Ancak, Kırıkkale'de aldığımız sonuçlar, üzülerek söylemek gerekirse, bizleri tatmin etmemiştir. Cumhurbaşkanımız, Kırıkkale'de %59.66 gibi bir oy oranı elde etmiştir. Ancak, milletvekili seçimlerinde %35.65 oy oranına sahip olmamız, Kırıkkale'nin bu başarıdaki katkısının yeterli olmadığını göstermektedir. Bu durum, Kırıkkale'nin potansiyelinin tam olarak kullanılmadığının bir işareti olarak karşımıza çıkmaktadır.” dedi.

AŞKINAN KOŞAN YORULMAZ 

Demir “Siyaset bir iddia işidir ve bizim görevimiz, Kırıkkale'nin potansiyelini en iyi şekilde sonuçlara yansıtmaktır. İkinci turda, Türkiye'nin ve Kırıkkale’nin geleceği için, her ne sebeple olursa olsun partimize küsmüş, kırılmış, uzaklaşmış ama gönlü bizimle olan daha önce partimizde görev yapmış, oy vermiş tüm hemşehrilerime Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için çağrı yapıyorum. Neşet Ertaş’ın dediği gibi; “Aşkınan koşan yorulmaz." Gelin aşkınan koşalım. Gelin bu ülkenin kaderini terör örgütleriyle masa kuranların eline terk etmeyelim. Gelin 28 mayıs günü daha güçlü bir Türkiye için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapalım.” çağrısında bulundu. 

İlginizi Çekebilir

SAĞLIK BAKANLIĞI KIRIKKALE’YE 59 İŞÇİ ALACAK

İlginizi Çekebilir

5.KATTA ÇIKAN YANGINDA 4 KİŞİ YARALANDI

İlginizi Çekebilir

TEKİNAY KIRIKKALE İÇİN ‘BENDE VARIM’ DEDİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

76435

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647