• Dolar
  31.006
 • Euro
  33.574
 • Ç.Altın
  3.451
 • Altın
  2.018
KIRIKKALE
12°

FİKRET KARABUDAK İÇİN İMZALAR ATILDI

Fikret Karabudak Stadyumu’nun kapasite artırımı ve tadilatına yönelik protokol imzalandı. Vali Tekbıyıkoğlu protokol imzasını “Çok uğraştık…Ve mutlu son….” sözleriyle paylaştı.


10 MİLYON LİRA 

Fikret Karabudak Stadyumu yeni sezona yeni yüzüyle çıkacak. Bir süre önce Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile görüşen Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ve Milletvekili Ramazan Can Fikret Karabudak Stadyumu’nun tadilat ve kapasite artırımı için 10 milyon lira ödenek sözü almışlardı. Bugün yapılan protokol ile stadın yenileme çalışmaları resmiyet kazanmış oldu. 

 

İMZALAR ATILDI 

 Vali Tekbıyıkoğlu ve Milletvekili Can’la beraber imza töreninde Özel İdare Genel Sekreteri Haluk Karahan ve Gençlik Spor İl Müdürü Hamza Güneş’de hazır bulundu. Vali Tekbıyıkoğlu yaptığı paylaşımda ‘ Çok uğraştık. Ve mutlu son. Fikret Karabudak Stadının yapımı ve kapasite artırımı projesinin protokolünü imzaladık. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu’na şehrimiz, taraftarımız ve taraftar gruplarımız adına teşekkür ediyorum. En kısa zamanda inşaata başlıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

İlginizi Çekebilir

ASKON KIRIKKALE’DEN YURTDIŞINDA TİCARET HAMLESİ

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

İlginizi Çekebilir

YENİ SANAYİ SİTESİ ŞUBAT’TA İHALEYE ÇIKIYOR

Haber Yorumları

Yorum Yaz

34725

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647