• Dolar
  32.209
 • Euro
  34.988
 • Ç.Altın
  4.030
 • Altın
  2.433
KIRIKKALE
23°
02:19

Akşam'a Kalan Süre

KAPLAN; ‘DOLARINDA EURONUNDA CANI CEHENNEME’

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, sosyal medya hesabından seslendi. Kaplan “Yarın değil dolar, fırından ekmek alacak ne paramız olacak, ne de can güvenliğimiz, ne de o ekmeği yiyecek takatimiz. Oyuna gelmeyelim. Dolarında, Euronunda canı cehen


'HAİNLERLE UĞRAŞIYORUZ'

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vatandaşlara seslendi. Azerbaycan’da, Suriye’de, Libya’da, Akdeniz’de Irak’ta, Suriye’de,  Kıbrıs’da, Katar’da Türk askerinin varlığına ve ulusal güçlere karşı verilen mücadeleye dikkat çeken Kaplan “İçeride işbirlikçi hainlerle uğraşıyoruz. Uluslararası ekonomik saldırı altındayız. Ülkemizin ve Müslümanların menfaati için, Sudan'ın Sevakin Adası’nda, Somali’de, Afrikan'ın ve Balkanların birçok yerindeyiz. Senede en az birkaç doğal felaket oluyor, milyar dolarların ve canların gidiyor. Covid 19 denilen mikropla uğraşıyorsun. Milyonlarca ücretsiz test ve aşı yaptın. On binlerce insana bedava sağlık hizmeti veriyorsun. Üstüne bir de içerde ve dışarıda bir sürü terör örgütüne karşı savaş veriyorsun. Canların ve milyarların gidiyor.” dedi.  

'HİÇ SIKINTI ÇEKMEYELİM DİYORSUNUZ'

“Şimdi sizlerden rica ediyorum.” diyen Kaplan “İşine gidiyorsun, maaşın yatıyor, can güvenliğin var, hastahaneler bedava, ilaç sıkıntın yok, sıcakta yatıyor, sıcakta uyuyorsun. Hiç bir eksiğin yok. Devletin dimdik ayakta. Sakın oyuna gelme. İstedikleri budur. Dolardan köşe olanlar, seni provoke ediyor. Bilesin ki, onların derdi dolar değil, tüm memleketi ele geçirmek. Bu kadar büyük bir savaştayız ve siz hiç sıkıntı çekmeyelim diyorsunuz. Yarın değil dolar,  fırından ekmek alacak ne paramız olacak, ne de can güvenliğimiz, ne de o ekmeği yiyecek takatimiz. Oyuna gelmeyelim. Doların da, Euronun da canı cehenneme. Son pişmanlık fayda etmez. Güçlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, önce vatan.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

KAPLAN; ‘DOLARINDA EURONUNDA CANI CEHENNEME’

İlginizi Çekebilir

YAHŞİHAN NOTERİ 1 HAZİRAN’DA HİZMETTE

İlginizi Çekebilir

HAYATA SPORLA GÜLÜMSE

Haber Yorumları

Yorum Yaz

55084

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647