• Dolar
  32.504
 • Euro
  34.783
 • Ç.Altın
  4.277
 • Altın
  2.496
KIRIKKALE
22°

KAZAN;KAVGAYI DEĞİL BARIŞI HAKİM KILACAĞIZ

CHP Yahşihan Belediye Başkan Adayı Umut Kazan aday tanıtım toplantısı ile seçim startını verdi. Kazan “Kavgayı değil barışı hakim kılmak için geliyoruz” dedi.


TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından, Yahşihan Belediye Başkan Adayı Av. Umut Kazan için aday tanıtımı gerçekleştirildi. Aşiyan Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya  CHP Milletvekili Ahmet Önal, İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda konuşan İl Başkanı Bozdağ, Yahşihan’da CHP olarak kazanmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi. Bozdağ, “Geçtiğimiz seçimlerde Yahşihan’da birinci parti çıktık. Yine aynı azim ve gayretle çalışma sergileyerek bu seçimde de birinci olacağız” ifadesinde bulundu.

 

YAHŞİHAN’I CHP İLE BULUŞTURACAĞIZ

CHP Milletvekili Ahmet Önal, “10 yıl önce Kırıkkale’de tarih yazmak için söz vermiştik ve bu sözümüzde durarak mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi. Geçtiğimiz seçimlerde Yahşihan’da birinci parti olduklarını dile getiren Önal, “Şimdi bunlarla yetinmemekle birlikte Yahşihan’da önümüzdeki seçimde bir şey daha yapacağız. Yahşihan’ı hep beraber CHP ile buluşturacağız. Merkez ve ilçe başkan adaylarımızın yanında olacağım. Onlarla birlikte gece gündüz demeden çalışacağım. Yahşihan’da Umut Kazan’ın kazanması için var gücümüzle çalışacağız. 31 Mart akşamı halkçı, sosyal demokrat, tabana inen, tabanda millete dokunan, vatandaşlara dokunan herkese dokunan demokrat belediye meclise kavuşturacağız” diye konuştu.

 

YAHŞİHAN’IN SORUNLARINI BİLİYORUZ

CHP Yahşihan Belediye Başkan Adayı Av. Umut Kazan ise, “Yine tarihi bir gün olan 9 Eylül 2023 tarihinde açıkladığımız Yahşihan Belediye başkan aday adaylığı sürecini geride bıraktık. Biz kavgayı değil barışı hakim kılmak için geliyoruz. Doğduğumuz, büyüdüğümüz, okuduğumuz ve halen yaşadığımız Yahşihan’ımıza hizmet etme günü artık gelmiştir. Bu şehrimize de hak ettiği gibi dürüst, liyakatli, görevini en iyi şekilde yerine getirecek yöneticiler gerekir. Şehrin sorunlarını biliyoruz. Bölgenin alt yapısıyla ilgili sorunların tam olarak çözülemediğini biliyoruz.” dedi. 

 

ÇARPIK KENTLEŞMENİN FARKINDAYIZ

Kazan “Şehrin üst yapısıyla ilgili çok büyük eksikliklerin olduğunu tespit ettik. Şehirde çocukların oynayabileceği, gençlerin ve ailelerin vakit geçirebileceği yeşil alanların olmadığının farkındayız. Bölgedeki çarpık kentleşmenin farkındayız. Kontrolsüzce artan yapılar olmasına rağmen sosyal alanların yetersiz olduğunu, sağlık ocağı, okul, cami gibi sosyal alanların imara açılarak yanlış imar uygulamalarının yapıldığını sizler sayesinde öğreniyoruz. Şehrimizin ulaşım sorunlarının farkındayız” ifadelerini kullandı. 

İlginizi Çekebilir

AKŞENER KUZUCUYU AÇIKLAMAYA GELİYOR

İlginizi Çekebilir

AKYÖN AK PARTİ’DEN ADAY

İlginizi Çekebilir

TÜRKYILMAZ AÇIKLADI; EN DÜŞÜK MAAŞ 4.650 LİRA

Haber Yorumları

Yorum Yaz

75453

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647