• Dolar
  18.838
 • Euro
  20.328
 • Ç.Altın
  1.814
 • Altın
  1.128
KIRIKKALE
01:1

Akşam'a Kalan Süre

KIRIKKALE ASKON; 58 ÜYE 40 SEKTÖR 2 BİN İSTİHDAM 5 MİLYAR LİRA TİCARET HACMİ

ASKON Kırıkkale Şubesi ‘Üyeler İstişare Toplantısı’ geniş katılımla gerçekleştirildi. Savaş Geyik’in başkanlığı ile atılım yapan Askon Kırıkkale 40 sektörde, 2 bin istihdam ve yıllık 5 milyar lira ticaret hacmine sahip oldu.


GENİŞ KATILIM

Savaş Geyik'in başkan olması ile birlikte adeta altın çağını yaşayan ASKON Kırıkkale'nin yeni üyeleri EYPARK'da bir araya geldi. Toplantı öncesinde üyelerin tamamına rozet ve berat takdiminde bulunan ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, her bir üyeye katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.  ASKON’u anlatan kısa tanıtım filmi ile başlayan üyeler istişare toplantı, Şube Başkanı Savaş Geyik’in ASKON Kırıkkale’nin önümüzdeki döneme dair hizmetlerini içeren kapsamlı sunumu ile devam etti.

İSTİHBARAT PLATFORMU

ASKON Kırıkkale’nin ihracat ve yatırım, finansman ve eğitim başta olmak üzere stratejik amaçlarına dair bilgiler aktaran Savaş Geyik, üyelerin ticari gelişmelerine katkı sağlayacak adımlara öncülük edecekleri mesajını verdi. Kırıkkale’nin ihracat gelirinin artırılmasına katkı sağlamak üzere adımlar attıklarını anlatan Şube Başkanı Savaş Geyik, “ASKON Kırıkkale çatısı altında bir ihracat istihbarat platformu oluşturarak, üyelerimizin istifadesine sunmayı hedefliyoruz” dedi. Geyik,

PROJELERE DESTEK

ASKON Kırıkkale’nin üye profili hakkında da bilgiler aktaran Savaş Geyik, “Bugün 58’e ulaşan üye sayımızla; makine, inşaat, kimya, sağlık, tarım, cam ve toprak işleri, hayvancılık, lojistik, mobilya, medya iletişim ve yayıncılık, turizm konaklama ve yiyecek içecek hizmetleri, satış ve pazarlama, eğitim alanları başta olmak üzere 40’a yakın sektörü temsil ediyoruz. Üyelerimizin toplam istihdamı 2 binin üzerinde ve yıllık ticaret hacmi 5 milyar Lirayı aşıyor” diye konuştu. Üye kuruluşlarımızın üretim ve hizmetlerinin tanıtımına katkı sağlayan proje ve çalışmalara destek vermeyi hedeflediklerini ifade eden Geyik, üniversite-sanayi işbirliğinin yanı sıra eğitim, teşvik, ar-ge konularında üyeleri özelinde, şehir ve ülke yararına değer üretmeyi amaçladıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir

SAVAŞ GEYİK; HEDEFİMİZ KATMA DEĞER ÜRETMEK

İlginizi Çekebilir

ASKON KIRIKKALE ŞUBESİ ZİRVEDE

Haber Yorumları

Yorum Yaz

35366

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647