• Dolar
  31.023
 • Euro
  33.744
 • Ç.Altın
  3.451
 • Altın
  2.020
KIRIKKALE
12°

ÖZEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI 2024 İÇİN MESAJ VERDİ

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen, Ocak ayında yapılması beklenen il başkanlığına adaylığını açıkladı. Özen, seçilecek il başkanının 2024 yerel seçim hesabı olmaması gerektiğine dikkat çekti.


KALABALIK BİR GRUPLA PARTİYE YÜRÜDÜ

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Furkan Serhat Özen, İYİ Parti İl Başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Cumhuriyet Meydanı’nda geniş bir kalabalıkla parti binasına kadar yürüyen Özen, parti binası önünde adaylığını bir basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu. Parti binası önünde geniş kalabalıkla açıklama yapan Özen, kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Özen, “Kongreler demokrasinin temel ilkesidir. Partimizin kuruluş yılında iktidarın ve yandaşlarının İyi partiyi yıpratmak, kirletmek hatta yok etmek istediği, çirkin ithamlarda bulunduğu dönemde ben ve ekip arkadaşlarım memlekette iyiliğin filizlenmesini sağlamak, gözlerde umut olmak için bu kutlu davanın bizlerde bir neferi olduk, Memleket için Kırıkkale için senelerimizi verdik vermekten de geri durmayacağız” dedi.

BAŞKA BİRİ YOK

Özen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Biliyorsunuz ki Genel başkanımız 81 ilimizde milletvekili aday adayı olacak il başkanlarımızın görevini bırakarak seçim çalışmalarına ve seçim süreçlerine yönelmesi için talimat vermiştir. Kırıkkale İYİ parti ailemizin lideri, nasipse bundan sonraki süreçte millet vekilliği adaylığına yürüyecek il başkanımız sayın Bülent Şükrü Altınışık’a yaklaşık 4,5 senelik il başkanlığı görevi için Kırıkkale adına teşekkür eder milletvekilliği aday adaylığı yolculuğunda başarılar dilerim. Neden il başkanlığına talibim bundan müsaadenizle söz etmek istiyorum.  Öncelikle şunu belirteyim 81 ilde gençlik kollarından veya benim yaşlarımda başka bir kardeşimiz daha il başkanlığına talip değil.”

YARINLARI DÜŞÜNÜYORUZ

“Aday olmaya karar vermemdeki en büyük etken partim ve memleketim için sadece bu günün hesabında değil yarınlarımızı da düşünüyor olmamdır. Bence 2023 genel seçimleri sonrasında seçilen il başkanının 2024 yerel seçimlerinde bir hayali olmamalıdır, il yönetiminin bu denli hızlı değişmesinin partime zarar vereceğini düşünüyorum. Buradan belirtiyorum ki hepimiz aynı gemideyiz ve tek amacımız il-ilçe belediye başkan adaylarımız ve milletvekilleri adaylarımız kazansın partimiz iktidarı yakalasın. Kırıkkale ne yiğitler ne kahramanlar gördü, gelin bana destek verin tutun bu kardeşinizin elinden. Söz veriyorum mücadelemizde her sözünüz her fikrinizin bende kıymetli olacak, Allah’ın izniyle seçimlerde adaylarımızla beraber mücadele vereceğiz kazanacağız ve vekillerimizle belediye başkanlarımızla Kırıkkale’ye hizmet edeceğiz!”

PARTİMİZ DAİMA VAR OLSUN

“Kimseyi küstürmeyecek, küsmeyeceğiz. Büyüğüyle küçüğüyle bizler iyi partimizin altında her şeyden önce Kırıkkale’de birlikte büyük bir aileyiz. Bize destek veren vermeyen, herkesle kol kola girmekten veya yan yana yürümekten geri durmayacağız. Derdimiz kişisel hırslarımız değil davamız. Kazanan kim olursa olsun partimiz kaybetmesin daima var olsun. Bu güne kadar partili büyüklerimizin tecrübelerinden feyz alarak, gençlerimizle ülkemizin Kırıkkale’mizin İYİ olmasını hedefleyerek, okuduk, araştırdık ve çok çalıştık. Kazanırsak il başkanlığını yine aynı şekilde hareket edeceğiz.  Ne demiş şair; tohum at çıkmazsa toprak utansın.  Kongre sonrasında bana, oy veren vermeyen herkes; sizi utandırmayacak, gururlandıracağım inşallah hep beraber İYİKİ diyeceğiz. Tarih tekerrürden ibaret olsun. Zaten genel başkanımız da söylemiyor mu? Benim umudum gençlik diye. Söz veriyorum Kırıkkale’nin umudu da Furkan Özen olacak.  Çıktığımız bu yolda, hedefe hep beraber varmak için yapılacak il başkanlığı seçiminde kıymetli delegelerimizin oylarına talibim, desteklerini bekliyorum. Partili partisiz davetimize icabet eden herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım”

İlginizi Çekebilir

VALİ TEKBIYIKOĞLU FUAT AMCA’YI KIRMADI

İlginizi Çekebilir

ŞAHİN; AK PARTİ TÜRKİYE PARTİSİDİR

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

15424

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647