• Dolar
  18.569
 • Euro
  18.335
 • Ç.Altın
  1.632
 • Altın
  1.015
KIRIKKALE
26°
03:23

Öğleye kalan Süre

TÜRKYILMAZ 8 YAŞINDA Kİ ÖMER’İN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Yahşihan’da yaşayan 8 yaşındaki Ömer’in bisiklet hayali gerçeğe dönüştü. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından makama davet edilen Ömer’e hayali olan bisikleti hediye edildi.


MAKAMDA AĞIRLADI

Yahşihan’da yaşayan 8 yaşındaki Ömer’in bisiklet hayali gerçeğe dönüştü. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından makama davet edilen Ömer’e hayali olan bisikleti hediye edildi. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, günübirlik yaptığı ziyaretleri sonrasında parkta ailelerle sohbet etti. Başkan Türkyılmaz, yakından ilgilendiği 8 yaşındaki Ömer’in isteği üzerine hayali olan bisikleti alma sözü verdi. Daha sonra makamına davet eden Türkyılmaz Ömer’in hayali olan bisikletini kendisine hediye etti.

BİSİKLET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİK

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Biz bütün belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçemizde yaşayan çocuklarımızın mutlu ve huzurlu olması için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde park ziyareti sırasında Ömer kardeşimizin bisiklet hayalinin olduğunu öğrendik. Bu duruma kayıtsız kalmayarak Ömer’in bisiklet hayalini gerçekleştirdik. Biz sadece bayramlarda veya özel günlerin dışında da geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın imkânlarımız dâhilinde onların mutluluğu için her türlü yardımı yapmaya hazırız.” İfadelerini kullandı.

 

İlginizi Çekebilir

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA TÜRKYILMAZ’I ÖRNEK GÖSTERDİ

İlginizi Çekebilir

KAYMAKAM UZUNOĞLU NEVRUZ KUTLAMALARINDA AYAĞINI KIRDI

İlginizi Çekebilir

BAHÇELİ SİVAS MİTİNGİ DÖNÜŞÜ YAHŞİHAN’DA MOLA VERDİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

87100

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647