• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

TÜRKYILMAZ; ‘YAHŞİHAN’IN TAMAMINI 3 AY İÇİNDE ASFALTLAYACAĞIZ’

Yahşihan’da merakla beklenen asfaltlama çalışması start aldı. Seyrantepe Mahallesi’nde başlayan çalışma için düzenlenen programda konuşan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 3 ay içinde tüm Yahşihan’ı asfaltlanacaklarını kaydetti.


İHALEYE SONUCU GECİKECEK

Altyapı çalışması nedeniyle yolları bozulan Yahşihan’da asfaltlama çalışması başladı. Düzenlenen programda halka seslenen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, asfalt için yapılan ihalenin itirazlar nedeniyle Kamu ihale kurumunda beklediğini ve sonuçlanmasının daha birkaç ay süreceğini belirterek ‘Bizde çözüm üreten belediye olarak 21/B kapsamında pazarlık usulü yöntemle asfaltı atmaya karar verdik. İlk etapda atacağımız asfaltın bedeli 23 milyon 900 bin lira’ dedi. 

SONU NE OLURSA OLSUN

700 gün sürmesi planlanan altyapı çalışmasının 400 günde bitirildiğine dikkat çeken Türkyılmaz ‘Altyapı bir belediye başkanı için büyük risktir. Bana yapma dediler altında kalırsın dediler ama yaptık. Çok şükür bitirdik. Bu süreçte sıkıntılı günler geçiren ilçe halkımdan özür dilerim. İlk etap da Seyrantepe, Bayraktepe ve Hacıbey mahallelerine  asfalt atacağız. 3 ay içerisinde tüm Yahşihan’ı asfaltlamış olacağız. Biz söz verdik ve kim ne derse desin, kim ne yaparsa yapsın, Yahşihan meydanında çarmıha da gerseler kurşunlara da dizseler ağır cezada da yargılarsalar, söz verdiğim gibi ilçemizin tamamına, ben bu asfaltı atacağım. Sonrası mı Allah kerim.’ ifadelerini kullandı. 

Program sonrası dualar eşliğinde asfaltlama start aldı. 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

60421

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647