• Dolar
  19.054
 • Euro
  20.510
 • Ç.Altın
  2.033
 • Altın
  1.211
KIRIKKALE
19°

ASKON, ERDOĞAN ARIKAN’I GETİRİYOR

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şubesi, TRT Spor spikeri ve diksiyon eğitmeni Erdoğan Arıkan’ı Kırıkkale’ye getiriyor. Arıkan, 25 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek programda ‘Hitabet ve Etkili İletişim Semineri’ verecek.


HİTABET VE ETKİLİ İLEŞİTİM

Kırıkkale ASKON, önemli bir ismi Kırıkkale’ye getiriyor.  Usta spiker Erdoğan Arıkan, Cumartesi günü Kırıkkalelilerle buluşacak.  Diksiyon ve hitabet alanında Türkiye genelinde seminerler düzenleyen Arıkan, 25 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’da DEK Koleji Konferans Salonu’nda  ‘Hitabet ve Etkili İletişim Semineri’ verecek. Program içeriğinde; etkili iletişimin ilkeleri , diksiyon ve hitabet , beden dili, liderlik ve toplantı kültürü , yöneticiler için iletişim , kurumsal iletişim konuları yer alıyor.

ÜCRETSİZ

ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Timuçin Bağbaşı yaptığı açıklamada " Etkili iletişimin her geçen gün önemini daha  iyi anlıyoruz. İletişimsizlik hem sosyal hem ticari hayatımızda ciddi sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle eğlenerek kendinize yatırım yaparken özgeçmişinize de artı katabileceğiniz bir seminer düzenlemek istedik. Etkili iletişim alanında Türkiye'nin en iyilerinden Erdoğan Bey'i ilimize davet ederek halkımızla buluşturmak istedik.  dedi. Katılımın ücretsiz ve herkese açık olduğu ifade edildi.

İlginizi Çekebilir

ALTINIŞIK; AĞA BİZİMLE DALGA GEÇİYOR GALİBA

İlginizi Çekebilir

GÜN İÇİNDE KONUŞTUKLARIMIZI SORGULAMALIYIZ

İlginizi Çekebilir

ASKON, ERDOĞAN ARIKAN’I GETİRİYOR

Haber Yorumları

Yorum Yaz

72521

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647