• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
22°
00:16

Akşam'a Kalan Süre

DUMAN; ÇOK UZATMADAN SÖZÜMÜZÜ TUTTUK

Silah ve mühimmat alanında birçok proje geliştiren Sinerji yine bir ilke imza attı. Kırıkkale’nin ilk ve tek Ar-Ge Merkezi bugün yapılan törenle resmi olarak kuruldu.


AR-GE MERKEZİ BELGESİ ALINDI 

Büyük mücadeleler vererek üst düzey bir çabaya sahne olan hazırlık ve denetim sürecini başarıyla atlatan Sinerji, İzmir’de gerçekleşen AR- GE ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesinde AR-GE Merkezi Belgesini aldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK’ın katıldığı törende, AR-GE Merkezi Belgesini Operasyon ve Süreç Geliştirme Müdürü Ender Büken aldı. 

HAYAL OLMADIĞINI GÖSTERDİK 

Sinerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, “Kırıkkalemize AR-GE Merkezi sözünü vermiştik ve çok uzatmadan bu sözü tuttuk. Bu çatı altında mühendis arkadaşlarımızla çalışarak büyük projeler gerçekleştirmenin hayal olmadığını bu başarı ile gösterdik. Sıra AR-GE Merkezimizin yapacağı projelerde onları da gerçekleştirerek el birliği ile Kırıkkale’yi hak ettiği noktaya taşıyacağız”dedi. Büken’de yaptığı açıklamada “Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte Kırıkkale’nin göz bebeği Sinerji çatısı altında AR-GE Merkezimizin gücüyle daha çok projeye imza atarak hem Kırıkkale’nin hem de ülkemizin bu alanda neler yapabileceğini tüm dünyaya kanıtlayacağız”dedi.

İlginizi Çekebilir

DUMAN’DAN 300 ÖĞRENCİYE BURS

İlginizi Çekebilir

MUHTARLARDAN SİNERJİ’YE; KIRIKKALE İÇİN GURUR KAYNAĞI

İlginizi Çekebilir

DUMAN; ROKETSAN’DA ÇALIŞAN SAYISI 100 KİŞİYİ GEÇMEZ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

74890

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647