• Dolar
  17.962
 • Euro
  18.254
 • Ç.Altın
  1.652
 • Altın
  1.027
KIRIKKALE
34°
07:56

Öğleye kalan Süre

TEKBIYIKOĞLU; ‘ÇOK NİKAH ŞAHİDİ OLDUM BU FARKLIYDI’

17 yıl boyunca madde bağımlısı olan ve Huzur Köy Projesi kapsamında yeni bir hayata başlayan Musa Pek evlendi. Vali Tekbıyıkoğlu nikah merasimini ‘Çok nikah şahidi oldum ama bu sefer ki farklıydı’ sözleriyle paylaştı.


MEZUN OLDU 

Kırıkkale Valiliği tarafından desteklenen ‘Huzur Köy’ projesi kapsamında rehabilitasyon sürecini tamamlayan ve mezun olan Musa Pek, Gizem Nur Altan ile evlilik yolunda ilk adımını attılar. Nikah şahitliğini Vali Bülent Tekbıyıkoğlu’nun yaptığı törende her iki tarafın ailesi duygusal anlar yaşadı. Proje kapsamında 3 aylık rehabilitasyon sürecini tamamlayan ve hayata yarım kaldığı yerden rengarenk bir mutlulukla yeniden adım atan Musa Pek, ömrünün geri kalanını Gizem Nur Altan ile sürdürecek.

İŞ İMKANI BULDU 

Vali Tekbıyıkoğlu, “Musa 3 ay kadar bizim misafirimizdi. Burada ki iradesiyle beraber bir iş imkanı da buldu ve hayatını da Gizem Hanımla birleştirme kararı aldı.” şeklinde konuştu. Tekboyıkoğlu nikah merasimini kendi sosyal medya hesabından ‘Meslek hayatımda birçok nikah merasiminde şahitlik yaptım ama bu seferki farklı idi. Huzurköy projesi kapsamında 3 ay misafir ettiğimiz geçmişte 17 yıl maddenin esiri olan ve şimdi ise tertemiz bir hayata başlayan Musa Pek’i evlendirdik. İki cihan saadeti diliyorum.’ sözleriyle paylaştı. 

İlginizi Çekebilir

KARAKUŞ; TARİHTE HİÇBİR BELEDİYE BÖYLE DAVRANMADI

İlginizi Çekebilir

GECE YARISI CİNAYET; 1 ÖLÜ

İlginizi Çekebilir

İKİ ARAÇ ÇARPIŞTI; 10 YARALI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

91129

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647