• Dolar
  18.560
 • Euro
  18.344
 • Ç.Altın
  1.634
 • Altın
  1.016
KIRIKKALE
26°
02:43

Öğleye kalan Süre

TEKBIYIKOĞLU VE CAN’DAN ‘İYİ BİR TAKIMIZ’ VURGUSU

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ve AK Parti Milletvekili Ramazan Can, DSİ Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akça ile biraraya geldi. Ziyaret sonrası yapılan paylaşımlarda ‘takım’ vurgusu dikkat çekti.


DSİ GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞME 

Kırıkkale Valisi Tekbıyıkoğlu ve Milletvekili Can’ın bürokrasiye ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. Tekbıyıkoğlu ve Can bugün  DSİ Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akca ile biraraya geldi. Vali Tekbıyıkoğlu ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda ‘Vekilimiz Ramazan Can ile birlikte Kırıkkale’mizdeki sulama ve taşkın projelerimizi DSİ Genel Müdürümüz  ile görüştük. Görüşmelerimizin ilk etabında 4.800 dekarın sulamasını gerçekleştirecek Büyükceceli Göleti sulaması işinin ihalesine çıkıyoruz.’ bilgilendirmesinde bulundu. 

İYİ BİR TAKIMIZ

Vali Tekbıyıkoğlu’nun sosyal medya paylaşımında ‘Biz iyi bir takımız’ etiketini kullanması dikkat çekerken, Milletvekili Can’da Vali Tekbıyıkoğlu’nun takım vurgusuna atıfta bulundu. Can, Tekbıyıkoğlu’nun paylaşımını alıntılayarak ’Sayın Valim çok güzel özetlemişsiniz…Evet…Biz İyi Bir Takımız.’ şeklinde paylaşımda bulundu. Vali Tekbıyıkoğlu, takım vurgusunu ilk olarak Yenişehir Köprüsü paylaşımında kullanmış ve ‘Tam bir takım çalışması ile gerçekleştirdiğimiz Yahşihan kavşağı köprülü geçişinde sona gelindi. Kırıkkale ismi artık trafik çilesi ile anılmayacak.’ derken Ramazan Can ve Mehmet Saygılı’yı etiketlemişti. Tekbıyıkoğlu, Can, Saygılı ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan dün de Roketsan ve Jandarma yatırımlarını gezmişlerdi.

İlginizi Çekebilir

TEKBIYIKOĞLU VE CAN’DAN ‘İYİ BİR TAKIMIZ’ VURGUSU

İlginizi Çekebilir

DANACI KÖYÜ HALKINDAN VALİ TEKBIYIKOĞLU’NA MERA ÇAĞRISI

İlginizi Çekebilir

BİR SİMİT BİR BARDAK ÇAY VE NEŞELİ BİR SOHBET

Haber Yorumları

Yorum Yaz

43068

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647